Ny utveckling av lägenheter och takvåningar med exceptionella ytbehandlingar i Pilar de la Horadada.
Bottenvåningslägenheter med privat trädgård, lägenheter på mellanvåningen med stora terrasser och takvåningar på översta våningen med privat solarium.
Köket levereras fullt möblerat och lämnar gott om utrymme för dig att välja mellan.
Köket levereras fullt möblerat och lämnar tillräckligt med utrymme för att du ska kunna välja apparater enligt dina önskemål.
Köket är fullt utrustat och lämnar tillräckligt med utrymme för att du ska kunna välja apparater enligt dina önskemål.
Endast ädla material har använts, till exempel interiörsnickerier helt i trä och yttre Climalit / aluminiumfönster, idealiska både för deras design och för den höga värme-akustiska nivån de har.
Alla terrasser är södervända.
Automatiska grindar i bostadsområdet, både för fotgängare och fordon.
Alla terrasser är södervända.
Alla terrasser är södervända.
Byggnaden är omgiven av anlagda trädgårdar, det finns en gemensam pool, parkering inom komplexet och varje fastighet har sitt eget privata förråd.
I omedelbar närhet av detta bostadsområde hittar du alla kollektivtrafikanläggningar, skolor, stormarknader, köpcentrum, golfbanor och fantastiska kommunala parker med lekplatser.
Allt till hands så att du kan njuta av ett utmärkt läge.
Pilar de la Horadada är en typisk spansk by i den sydligaste delen av Costa Blanca.
Den stora huvudgatan har stormarknader, många butiker, restauranger och barer och några härliga torg.
Pilar de la Horadada är en typisk spansk by i den sydligaste delen av Costa Blanca.
De vackra stränderna Torre de la Horadada och Mil Palmeras med fin sandstrand ligger bara 5 minuter bort.
Flygplatserna i Corvera (Murcia) och Alicante ligger 40 respektive 55 minuter bort.